Poznejte funkcionality Aminapp

Aplikace se nachází ve fázi prototypu, její zpřístupnění na digitálních platformách bude oznámeno prostřednictvím této webové stránky a sociálních sítí.

Funkce

Vytváření záznamů

Snadno vytvářejte a spravujte své záznamy a dosáhněte maximální efektivity díky používání šablon, které vám ušetří čas a usnadní práci.

Analýza záznamů

Díky aplikaci budete mít lepší přehled o sledování vašich dat. Poskytne vám podrobný přehled současného stavu a usnadní vám rozpoznat změny ve vašem zdravotním stavu.

Potenciální rizikovost potravin

Pomocí této aplikace můžete rozpoznat vaše specifická potenciální rizika spojená s potravinami a nevhodnými kombinacemi.

Výzvy

Díky výzvám může pacient testovat potenciální rizikové potraviny. V případě nevhodnosti potraviny předčasně výzvu ukončit.

Napojení aplikací

Spojte se s dalšími zdravotními aplikacemi a optimalizujte správu svého zdravotního stavu jednoduše a efektivně.

Export podkladů

S pomocí exportu dat do různých formátů můžete vytvářet podrobné přehledy pro vašeho ošetřujícího lékaře, které mu umožní získat komplexní informace o vašem zdravotním stavu.

Maskot

Maskot vás bude provázet na vaší cestě za zlepšením HIT. Vyvolává nenásilnou reflexi stavu, který nastane, nebo už je aktuální. V případě zobrazení příchozí reakce máte možnost se na možnou reakci připravit, nebo s ní aspoň počítat.

Interakce s maskotem

Plňte úrovně a postupujte tak blíže k novým interakcím s maskotem.

Jednoduché nastavení aplikace

Jednoduše spravujte senzibilitu na histamin. Při nevhodné volbě vás aplikace upozorní a doporučí změnu.

Obrazovky aplikace

Prozkoumejte ukázky screenů aplikace a objevte jednoduchost a uživatelskou přívětivost navržené aplikace!

Těší nás Váš zájem!

Aplikace se momentálně nachází ve vývoji. Naším cílem je vyvinout aplikaci, která bude maximálně uživatelsky přívětivá a přínosná. Abychom toho dosáhli, potřebujeme váš názor! Proto bychom vás rádi požádali o vyplnění krátkého dotazníku.

Máte zájem o konkrétnější informace? Neváhejte nás kontaktovat na email: info@karolinastara.com​